Cenník platný od 1. júna 2020

Rodinné a detské fotenie v exteriéri - balík mini

89 EUR
Strávime spolu približne 1 hodinu. Výsledkom je 10 retušovaných fotografií zaslaných elektronicky mailom. Fotografie si vyberáte z náhľadov. Každá ďalšia retušovaná fotografia nad rámec balíka v digitálnej podobe je 6 EUR. Fotenia prebiehajú v exteriéri v Budmericiach a blízkom okolí. Nie je problém pricestovať aj na inú lokalitu za vami, k cene sa však pripočítavajú cestovné náklady 0,25 EUR / km. Neupravené fotografie neposkytujem.

Rodinné a detské fotenie v exteriéri - balík štandard

149 EUR
Strávime spolu 1,5 - 2 hodiny. Výsledkom je cca 150  fotografií v základnej úprave. 15 fotografií podľa Vášho výberu je ďalej retušovaných. Fotografie sú odovzdané v digitálnej podobe na USB kľúči + 3 ks fotografií z Vami vybraných retušovaných fotografií v tlači v rozmeroch 20x30 cm. Každá ďalšia retušovaná fotografia nad rámec balíka v digitálnej podobe je 6 EUR. Fotenia prebiehajú v exteriéri v Budmericiach a blízkom okolí. Nie je problém pricestovať aj na inú lokalitu za vami, k cene sa však pripočítavajú cestovné náklady 0,25 EUR / km.

Rodinné a detské fotenie v ateliéri (v Bratislave)

109 EUR
Fotenie trvá cca 1 hodinu. Výsledkom je 10 retušovaných fotografií v digitálnej podobe na USB kľúči. 1 fotografia z Vami vybraných retušovaných fotografií v rozmeroch 20x30 cm v tlači. Každá ďalšia upravená fotka nad rámec balíka v digitálnej podobe je 6 EUR (v cene je úprava a retuš). Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu. Neupravené fotografie neposkytujem.

*************************************************************************************************

Tematické rodinné a detské mini fotenia

65 EUR
Podľa aktuálnej ponuky publikovanej na  facebooku Andrea Peskova foto buď v exteriéri alebo v ateliéri. Fotenie trvá cca 20 min. Výsledkom je 7 retušovaných fotografií v digitálnej podobe zaslaných cez online galériu. Každá ďalšia upravená fotka nad rámec balíka v digitálnej podobe je 6 EUR (v cene je úprava a retuš). Mini fotenia sa konajú na vopred avizovanom mieste a keďže sa rodinky striedajú, je potrebná dochvíľnosť. Neupravené fotografie neposkytujem. Pozor, v tomto roku plánujeme aj rozprávkové mini fotenia. Ich cena bude kalkulovaná osobitne, nakoľko ich príprava a následné spracovanie sú finančne aj časovo náročnejšie.
 

************************************************************************************************

Tehotenské fotenie (exteriér Budmerice a okolie / ateliér Bratislava)

149 EUR
Fotenie trvá cca 1,5 až 2 hodiny. Výsledkom je 15 retušovaných fotografií v digitálnej podobe na USB kľúči. 1 fotografia  z Vami vybraných retušovaných fotografií v rozmeroch 20x30 cm v tlači. Každá ďalšia fotka v digitálnej podobe nad rámec balíka je 7 EUR (v cene je úprava a retuš). Neupravené fotografie neposkytujem. Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu. Na tehotenské fotenia zapožičiavam dlhé tehotenské šaty a šifóny bez ďalšieho poplatku. Podrobnejšie info o šatách a  šifónoch mailom.

************************************************************************************************

Budoir / glamour fotenie (ateliér Bratislava)

149 EUR
Strávime spolu cca 2 hodiny. Výsledkom je 10 retušovaných fotografií v digitálnej podobe cez online galériu. Každá ďalšia fotka v digitálnej podobe nad rámec balíka je 10 EUR (v cene je úprava a retuš). Neupravené fotografie neposkytujem. Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu. Vieme sa dohodnúť aj na fotení u Vás doma, k cene sa pripočítavajú cestovné náklady 0,25 EUR / km.

***********************************************************************************************

Biznis portrét

65 EUR
Fotenie trvá cca 30 min - 1 hodinu. Výsledkom sú 3 retušované fotografie v digitálnej podobe zaslané cez online galériu. Každá ďalšia fotka v digitálnej podobe nad rámec balíka je 7 EUR (v cene je úprava a retuš). Neupravené fotografie neposkytujem. Vyššie uvedená cena platí pre fotenie portrétu vo formáte polocelok (od pása vyššie) a detail v mojom domácom ateliéri v Budmericiach. V prípade, že potrebujete aj fotku celej postavy, je potrebné dohodnúť sa na individuálnej cene, keďže fotenie by prebehlo v ateliéri v Bratislave. V prípade fotenia biznis portrétu u Vás v práci, ma tiež prosím kontaktujte ohľadom cenovej ponuky.

**********************************************************************************************

Dodatočné informácie

- Možnosť doobjednať fotografie tlačené na Pro Photo papier, Fine Art papier a bavlnené plátno. Informácie o cenách mailom.

- Taktiež si môžete u nás objednať economy a luxusné art fotoknihy tlačené u renomovaného tlačiara. Na tieto fotoknihy je potrebné uhradiť zálohu pri objednávke. Informácie o cenách mailom.

- Online galéria je dostupná iba na určitú dobu a slúži iba na výber fotografií určených na ďalšiu editáciu. Ihneď po Vašom výbere je táto galéria deaktivovaná. Fotky na výber sú ošetrené vodotlačou, podliehajú autorským právam a je zakázané ich z galérie sťahovať a ďalej šíriť.

- Fotografie pre Vás zálohujeme po dobu jedného roka. Každopádne doporučujeme, aby ste si fotografie zálohovali aj sami.

- Cestovné náklady 0,25 EUR / km sa počítajú z Budmeríc a späť do Budmeríc.

- Zaslanie fotografií poštou 5 EUR (listová zásielka v obálke formátu A4 do 500g).

- Retuš nezahŕňa montáže (napr. spájanie 2 a viac fotografií do jedného záberu, výmenu postáv atď.), ktoré sú na vyžiadanie spoplatnené osobitne.

- Link s náhľadmi v online galérii posielam do 3 pracovných dní od fotenia.

- Dodacia lehota fotografií je cca 14 dní od Vami zaslaného výberu.

- Ďakujeme a tešíme sa na fotenie s vami! ;-)